Nagy meccset nyert meg a Vasas

Mínusz kettőről állt fel az Angyalföldi csapat az Eger ellen. Az utolsó negyedben pedig Vadovics lerendezte a hevesieket.

Fotó: vasas vízilabda / facebook archív

A Férfi OB I 9. fordulójában már 5-3-ra is vezetett az Eger a harmadik negyedben, amikor Korbács és Bátori villant 5-5. A záróakkordban pedig Vadovics hátára vette a vendég gárdát, előbb akcióból talált be, de ezt még Török egy előnyből egalizálni tudta. Bő egy perccel a vége előtt még kétszer villant, ezzel a Vasas 8-6-ra megnyert a találkozót. Érdekesség, hogy a Vasas balkezes pólósa, az utolsó negyedben lőtte mind a három találatát.

A másik találkozón az UVSE öttel győzött a KSI ellen.

Férfi OB I., 9. forduló:

ZF-Eger-A-Híd-VasasPlaket 6-8 (2-2, 2-1, 1-2, 1-3)
Gólszerzők: Lőrincz 2, Kovács 1, Török 1, Baksa 1, Murisics 1 ill. Vadovics 3, Bátori 2, Korbács 1, Simon 1, Brguljan 1

UVSE Hunguest Hotels-KSI SE 15-10 (4-1, 5-3, 2-3, 4-3)
Gólszerzők: Bencz 5, Vigvári 5, Molnár 2, Szentesi 1, Vámosi 1, Hegedűs 1 ill. Gábor 4, Pető 3, Szalai 3

Október 9., péntek:

PVSK Mecsek Füszért-FTC-Telekom 5-14 (3-3, 1-3, 0-4, 1-4)
Gólszerzők: Zerinváry 2, Csaba 1, Gál 1, Rakonjac 1 ill. Pohl 3, Vigvári Vendel 3, Jansik 2, Fekete 2, Sedlmayer 1, Német 1, Kállay 1, Mezei 1